Forum
 

Bez strajku w Górniku

Nie dojdzie do zapowiadanego przez niektórych strajku piłkarzy Górnika Zabrze. Zawodnicy mieli zaprotestować w ten sposób przeciwko zaległościom w bieżących płatnościach oraz braku wypłaty kwot z ubiegłego roku.  
Piłkarze zdecydowali się jednak odstąpić od takiej formy protestu. - Każdy protest może obrócić się przeciwko nam i tylko my na tym stracimy - piłkarze anonimowo powiedzieli "Przeglądowi Sportowemu". - Każda nasza jawna wypowiedź w prasie, każde spóźnione wyjście na boisko będzie oznaczało kary, a wówczas dług wobec nas się zmniejszy.

Co oczywiste, zdecydowanie przeciwny takim formom manifestowania niezadowolenia jest także prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Gdyby zawodnicy mieli prywatny klub, to mogliby strajkować, ale oni teraz grają dla siebie - stwierdził Koźmiński. - Wytworzyła się taka sytuacja, że teraz tylko od nich zależy, gdzie będą kopać piłkę w lipcu. Kontrakty większości piłkarzy kończą się ostatniego dnia czerwca, nikogo na siłę zatrzymywać nie będziemy.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online