Bez strajku w Górniku

Nie dojdzie do zapowiadanego przez niektórych strajku piłkarzy Górnika Zabrze. Zawodnicy mieli zaprotestować w ten sposób przeciwko zaległościom w bieżących płatnościach oraz braku wypłaty kwot z ubiegłego roku.  
Piłkarze zdecydowali się jednak odstąpić od takiej formy protestu. - Każdy protest może obrócić się przeciwko nam i tylko my na tym stracimy - piłkarze anonimowo powiedzieli "Przeglądowi Sportowemu". - Każda nasza jawna wypowiedź w prasie, każde spóźnione wyjście na boisko będzie oznaczało kary, a wówczas dług wobec nas się zmniejszy.

Co oczywiste, zdecydowanie przeciwny takim formom manifestowania niezadowolenia jest także prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Gdyby zawodnicy mieli prywatny klub, to mogliby strajkować, ale oni teraz grają dla siebie - stwierdził Koźmiński. - Wytworzyła się taka sytuacja, że teraz tylko od nich zależy, gdzie będą kopać piłkę w lipcu. Kontrakty większości piłkarzy kończą się ostatniego dnia czerwca, nikogo na siłę zatrzymywać nie będziemy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]