Andraszak woli atak

Rafał Andraszak (fot. drożdżal)39 minuta meczu Górnik - GKS Bełchatów. Bramkarz gości Łukasz Sapela fauluje szarżującego Rafała Andraszaka. Sędzia nie waha się i dyktuje rzut karny dla Górnika. - Wiedziałem, że bramkarz jest blisko, więc nie zdecydowałem się na strzał, bo mogłem w niego trafić. Oddałem piłkę do środka, a wtedy bramkarz ewidentnie trafił mnie w piszczel - relacjonował Andraszak. 
Pomocnik Górnik zagrał w ataku i jak sam mówi, tą pozycję lubi najbardziej. - Zagrałam w linii ataku tylko dzięki nieobecności Moskala i Aleksandra. Czuję się tam dużo lepiej niż w pomocy. Od początku mojej przygody z piłką grałem w ataku. Dopiero w Górniku przesunięto mnie do pomocy. To jednak trener decyduje, jak mnie ustawić. Do zadań napastnika należy strzelanie bramek. Ja żadnej dziś nie strzeliłem, ale chyba przyjedzie na to jeszcze czas w tym sezonie.

na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online