Forum
 

Czarnoskóry piłkarz pojawi się na treningu Górnika

Piłkarze Górnika Zabrze zdążyli już nacieszyć się sobotnim zwycięstwem nad GKS Bełchatów i wczoraj rozpoczęli przygotowania do kolejnych spotkań. Jednym z najważniejszych punktów dnia był "bilans ofiar", jakimi okupiono trzy punkty zdobyte kosztem niedawnego lidera tabeli. 

- Mateuszowi Sławikowi założono cztery szwy na łuku brwiowym. Ponieważ zarówno prezes Eugeniusz Postolski, jak i ja, pracowaliśmy swego czasu w sekcji bokserskiej, to nawet zastanawialiśmy się, czy nie "polepić" naszego bramkarza na pięściarską modłę, bo jego wygląd po meczu upoważniałby nas do takich działań. Ale to oczywiście żart, zresztą sam zawodnik nie przejmuje się raną i pali do gry w następnych meczach - informuje kierownik drużyny, Ryszard Pasterczyk. - Drobne urazy zgłosili też Artur Prokop i Łukasz Juszkiewicz, ale mamy nadzieję, że szybko odzyskają pełną sprawność. Na pewno będziemy musieli jeszcze poczekać na powrót na boisko Tomasza Moskala, natomiast Arkadiusz Aleksander już wznawia zajęcia. Na pełnych obrotach trenuje też Krzysztof Bukalski i będzie już brany pod uwagę przy ustalaniu składu, ale czy zdoła się do niego przebić, to inna sprawa, bo takiej walki o miejsce w zespole, jaka trwa obecnie, naprawdę dawno nie było.

Teraz zabrzan czekają dwa mecze wyjazdowe - w najbliższą sobotę zmierzą się w Łodzi z ŁKS, natomiast 28 października zagrają w Poznaniu z Lechem. "Domowym przerywnikiem" będzie spotkanie 1/8 Pucharu Polski, w którym Górnik 24 października o godzinie 18 podejmie Koronę Kielce. Natomiast już dziś na treningu ma się pojawić czarnoskóry piłkarz, o którym na razie nie wiadomo nic ponadto, że bardzo chciałby grać w zespole Marka Motyki.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online