Forum
 

Twardziel Sławik

Mateusz Sławik (fot. drożdżal)Marek Motyka największą uwagę na treningach Górnika Zabrze poświęca zdrowiu piłkarzy. Najbardziej poobijany jest wciąż Mateusz Sławik, którego podbite oko nabiera już efektownej kolorowej otoczki, w dodatku bramkarzowi Górnika przytrafiło się skręcenie stawu skokowego. 

- Sławik to twardziel, zawsze go coś boli, ale powtarza, że wtedy gra się lepiej i jeśli coś go może odsunąć od gry, to może być to tylko... słaba forma, a nie takie drobne, jego zdaniem, kontuzje - mówi kierownik drużyny, Ryszard Pasterczyk.

Swoje zdanie golkiper przedstawił już trenerowi, który zastanawiał się, czy "Mati" nie nadaje się bardziej na zwolnienie lekarskie niż do stania między słupkami. Ostateczne decyzje w tej kwestii jednak nie zapadły.

W każdym razie zabrzanie do Łodzi na mecz z ŁKS wyjeżdżają już w piątek i tego samego dnia wieczorem wybierają się na mecz Widzewa z Lechem Poznań.

- Będziemy kibicować Widzewowi, żeby przynajmniej jedna drużyna z tego miasta odniosła zwycięstwo, bo ŁKS punktów nie oddamy - z humorem kończy Pasterczyk.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online