Słoń w autokarze

Zespół Górnika Zabrze na mecz z Widzewem Łódź wyjechał już wczoraj. - Atmosfera jest bojowa, a na przednim siedzeniu autokaru, obok kierowcy, jedzie niebieski słoń, który ma nam przynieść szczęście. To ta maskotka, którą przed ostatnim meczem dostał prezes Eugeniusz Postolski. Śmiechu było sporo, ale honorowe miejsce słoń otrzymał jednogłośnie - relacjonował podróż kierownik drużyny, Ryszard Pasterczyk.

Wieczorem zabrzanie wybrali się na mecz Widzewa, potem wrócili do hotelu.

- Czeka nas kolejny ciężki mecz, wysoka pozycja łodzian w tabeli nie jest przypadkowa. Pokonanie Bełchatowa w ostatniej kolejce pokazało jednak moim chłopakom, jaki duży mają potencjał i wierzę, że na boisku ŁKS potwierdzimy swoje możliwości. Ambicja i przygotowanie fizyczne są naszą mocną stroną, ale ciągle musimy pracować nad koncentracją w obronie. Ostatnio było jednak już z tyłu na zero, teraz chcemy to powtórzyć - mówi trener Marek Motyka.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]