Bez kapitanów

Łukasz JuszkiewiczW perspektywie ostatniego tej jesieni ligowego meczu z Koroną w Kielcach małym przekleństwem staje się w Górniku... kapitańska opaska. Już wiadomo, że dwóch piłkarzy, którzy zakładali ją tej jesieni, czyli Artur Prokop i Łukasz Juszkiewicz, na boisko w piątek nie wyjdzie. Taka sytuacja miała już miejsce. W przegranym meczu z... Koroną. Było wtedy 0:5 w Pucharze Polski. Wtedy kapitańską opaskę założył wychowanek klubu, Tomasz Prasnal.
- Potwierdziły się informacje, że Artur ma pękniętą kość śródstopia. Ma z głowy ligę i Puchar Ekstraklasy. Na boisko wyjdzie dopiero w przyszłym roku. Łukasz pauzuje za kartki - mówi trener Marek Motyka, który wczoraj wybrał się do Jastrzębia na mecz trzeciej ligi pomiędzy GKS i Rakowem Częstochowa. - Jest okazja. Nie mamy treningu, a w Jastrzębiu na meczu jeszcze nie byłem... - dodaje Motyka. Choć można założyć, że nie tylko miłość do futbolu spowodowała jego wizytę na stadionie Jastrzębia.
Górnik na pewno zimą dokona pewnych roszad w składzie, które będą zależały także od tego, kto zespół opuści. Wiadomo, że kilka ligowych klubów, w tym m.in. Widzew Łódź, jest zainteresowanych Juszkiewiczem. To oznaczałoby szukanie kandydatów głównie do gry w środku pola. Dobra informacja dotyczy Tomasza Moskala, który po kontuzji wrócił już do treningów. - Będzie w piątek do mojej dyspozycji - kończy Motyka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]