Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy Górnika

Damian Seweryn: Trzeba jasno powiedzieć, że gra obronna zaważyła na dzisiejszym meczu. Wszystkie stracone bramki to prezenty dla piłkarzy Korony. Wiedzieliśmy, jaką siłą dysponuje drużyna z Kielc po ostatnim meczu pucharowym. Popełniliśmy dzisiaj kardynalne błędy. Trzeba na wszystko patrzeć realnie – nikt wprawdzie nie odbierze nam 14 mistrzostw, ale obecna sytuacja nie jest zbyt ciekawa. Trzeba postarać się wyciągnąć Górnik z tego marazmu, w którym tkwi od paru lat. Dużo się mówi, a mało się robi. Klub potrzebuje pomocy, którą zaoferować powinno przede wszystkim miasto. Sam nie jest w stanie poradzić sobie ze swoimi problemami.

Krzysztof Bukalski: Cóż... Kolejny raz przegraliśmy w Kielcach, wynik podobny jak ostatnio i także słowa trenera Wieczorka takie, jak wtedy. Trener mówił, że już się przyzwyczaił do zwycięstw nad nami, ale my na wiosnę będziemy chcieli zrobić wszystko, żeby to przyzwyczajenie zmienić. Jesteśmy sami sobie winni. Błędy, jakie popełnialiśmy i obronie i w ataku, były bardzo proste. Kilka naszych sytuacji z przodu powinno zakończyć się bramkami i dlatego wszystko skończyło się jak się skończyło.

źródło: korona-kielce.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]