Motyka o ewentualnym zwolnieniu: Będę mocno zdziwiony

Marek Motyka i Eugeniusz Postolski (fot. drożdżal)To był opłatek z poślizgiem. Gdy wszyscy ludzie Górnika z uśmiechem na twarzy zaczęli składać sobie ciepłe życzenia, fotoreporter "Sportu" przygotował sprzęt, by w serdecznym zbliżeniu uwiecznić trenera Marka Motykę i prezesa Eugeniusza Postolskiego. Na próżno. Obu panom w małej sali jakoś nie było po drodze. Formalności dopełnili dopiero po interwencji "Sportu"...
Po takim "niedopatrzeniu" realnych kształtów nabierają spekulacje na temat rychłego zwolnienia trenera Motyka. Wszystko powinno być jasne już w poniedziałek. - Nic o tym nie wiem, ale jeśli rzeczywiście tak się stanie, będę mocno zdziwiony - mówi szkoleniowiec Górnika. - Moja praca z zespołem idzie w dobrym kierunku, każdemu trenerowi życzę takiego kontaktu z zawodnikami. Od początku mówiłem jednak, że zespół buduje się etapami, bez pośpiechu. Cieszę się, że nareszcie pojawi się jakaś deklaracja odnośnie mojego zatrudnienia. Wiszenie w takiej próżni to nic dobrego. Chciałbym tylko usłyszeć konkretne zarzuty pod moim adresem...
Szef klubu stara się pozostać dyplomatą, ale na gorliwe zaprzeczenia nie zamierza się silić. - Decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma - zapewnia prezes Postolski. - Nie ukrywam jednak, że rozważam różne warianty rozwoju sytuacji. O kandydatach do objęcia schedy po obecnym trenerze w tej chwili nie będę mówił. Ale... mogę zapewnić, że można ich policzyć na placach jednej ręki.
Zaraz potem do gabinetu autora tych słów wszedł trener Władysław Żmuda. Konsultacje nie toczyły się przy drzwiach otwartych. Przed ich zamknięciem prezes zdążył zapewnić, że jego szacowny gość w przewidywalnej przyszłości nie przejmie sterów zespołów.

/ Artykuł z dnia 9 grudnia 2006 r. /

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]