Giesa nie jest jeszcze piłkarzem Górnika

Wbrew powtarzającym się zapowiedziom Adam Giesa nie jest jeszcze piłkarzem Górnika Zabrze.
- Czekam na decyzje. Na razie wiem, że mam być 8 stycznia na treningu Rozwoju Katowice. W Zabrzu zajęcia zostaną wznowione cztery dni wcześniej. Jeśli zostanę zawodnikiem Górnika, to się na nich stawię. Podobały mi się w Zabrzu treningi, były ciekawe i urozmaicone, ale przede wszystkim niesamowite wrażenie wywiera tam atmosfera na meczach. Byłem na spotkaniu z Bełchatowem i kibice naprawdę mi zaimponowali. Przy takiej widowni naprawdę człowiek chce dać z siebie wszystko - mówi zawodnik, który trenował już na Roosevelta najpierw pod okiem Marka Motyki, który wypowiadał się o nim pozytywnie, a następnie Zdzisława Podedwornego, który potwierdzał chęć pozyskania 24-letniego pomocnika.
- Do załatwienia pozostało kilka formalności, ale myślę, że tuż po Nowym Roku, przed rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej, złożymy podpisy pod dokumentami - zapowiada prezes Górnika, Eugeniusz Postolski.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online