Komornicki trenerem FC Aarau

Ryszard Komornicki (fot. drożdżal)W Polsce mu się nie powiodło, ale w Szwajcarii jego notowania nadal stoją wysoko. Były piłkarz i trener Górnika Zabrze, Ryszard Komornicki podpisał półtoraroczny kontrakt trenerski z FC Aarau, który będzie obowiązywał od 8 stycznia.
W obecnym sezonie FC Aarau zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i traci do miejsca barażowego cztery punkty. 

» Z Górnikiem Zabrze rozstał się pan wiosną w atmosferze skandalu. Czy klub uregulował wobec pana wszelkie kwestie finansowe?

Ryszard Komornicki: - Z tego, co miałem zapisane w kontrakcie, to dostałem połowę. Ale nie przyjechałem do Polski, by się dorobić. Mimo że Aarau ma kłopoty sportowe i finansowe, to jednak stoi zdecydowanie wyżej organizacyjnie od Górnika. Tego nie da się porównać. W moim nowym klubie nie ma polskich piłkarzy i raczej ich nie będzie. A już na pewno nie z Zabrza...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]