Forum
 

Górnik jedzie na obóz do Czech

Zdzisław Podedworny (fot. Sport)32 piłkarzy Górnika Zabrze wyjeżdża dziś za zgrupowanie do czeskiej miejscowości Komorni Lhotka. Na obóz nie pojedzie Adam Giesa, którego czeka w najbliższych dniach zabieg artroskopii kolana. - Zabieram do Czech liczną grupę zawodników. Nie wszyscy zaprezentowali się w meczu z Rozwojem, bo trenowali w Zabrzu - mówi szkoleniowiec Górnika, Zdzisław Podedworny. Po meczu trener był oszczędny w ocenie swojego zespołu. - Sparing wypadł całkiem przyzwoicie. W sumie jestem zadowolony, ale głównie determinacją i zaangażowaniem zawodników. Pod względem piłkarskim było gorzej, choć to zrozumiałe po 22 intensywnych treningach.
Mówiąc o przyzwoitości, trener miał na myśli uderzenia Tomasza Moskala w poprzeczkę i Piotra Gierczaka w słupek, dobrą okazję Rafała Andraszaka oraz gola zdobytego przez Dawida Jarkę, po rogu Andraszaka i przytomnym zgraniu Moskala. Wygrana zabrzan mogła być okazalsza, ale w 53 min - dzięki kapitalnej interwencji Marka Kolonki - rzutu karnego podyktowanego za faul Cierpioła na Damianie Sewerynie nie wykorzystał Tomasz Prasnal. Tuż przed końcem golkiper Rozwoju obronił „główkę” Bartłomieja Sochy.

źródło: GW / Sport / DZRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online