Górnik potrafi tylko remisować

Mamy za sobą cztery wiosenne kolejki, a Górnik po raz czwarty zremisował. - Daleko na tych remisach nie zajedziecie - zagadnęliśmy bramkarza zabrzan, Piotra Lecha, na co ten odpowiedział: - Ale jeśli w rundzie zremisujemy dziesięć meczów, a dwa razy wygramy, to będzie dobrze. 
Cóż za konkretne plany! Szkoda tylko, że Lech nie powiedział, z kim zabrzanie mają zamiar przegrać trzy brakujące spotkania. Po meczu z Legią w bardzo dobrym humorze był Marek Koźmiński, który w pierwszej połowie szokował swoją bezradnością i prostymi stratami piłki.

- Legia nie grała rewelacyjnie, ale my jesteśmy mocni w destrukcji. Znacznie mocniejsi niż w ataku. Stąd 0:0. I na pewno nie stosowaliśmy włoskiego catenaccio, no bo w końcu kto miał konkretniejsze sytuacje podbramkowe - my, czy też Legia? - spytał Koźmiński.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]