Lubański bez mandatu

Włodzimierz Lubański nie otrzymał, mimo swej prośby, mandatu Górnika Zabrze na zjazd PZPN. Decyzją zarządu Górnika na zjeździe reprezentować klub będą prezes - Ryszard Szuster i były zawodnik a obecnie rzecznik prasowy klubu - Stanisław Oślizło. 
Oślizło związany jest z zabrzańskim klubem od wielu lat. Pełnił po zakończeniu kariery piłkarskiej różne funkcje - menadżera a ostatnio rzecznika. Był jednym z najwybitniejszych zawodników w historii Górnika. Szuster, były dziennikarz a ostatnio przez lata piłkarski menadżer, prezesem Górnika został w ostatnią sobotę, zastępując Eugeniusza Postolskiego. Tworzy jednoosobowo zarząd sportowej spółki akcyjnej Górnik Zabrze. Jej większościowym udziałowcem jest miasto Zabrze.
Lubański ogłosił w mediach, że zamierza ubiegać się o fotel prezesa PZPN i wystąpił do swego byłego klubu o mandat na zjazd. Górnik ma zamiar poprzeć w wyborach Tomasza Jagodzińskiego.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online