Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Zdzisław Podedworny (fot. drożdżal)Zdzisław Podedworny (Górnik): - Rozegraliśmy dwie różne połowy, przy czym pierwsza była zdecydowanie lepsza od drugiej. Po zmianie stron trochę się pogubiliśmy, na domiar złego kilku zawodników mocno mnie zawiodło, mam prawo wymagać od nich więcej. Szczególnie jeden z nich mocno mnie zirytował, gdy mając dobrą sytuację w ataku wystawił piłkę na kontrę rywalom. Cieszy mnie tylko to, że pomimo słabej postawy zdołaliśmy zremisować, oraz to, że bardzo udane debiuty zaliczyli Adam Danch i Piotrek Madejski.

Jacek Zieliński (Odra): - Cieszę się, że mogliśmy zagrać w środku zimy na tak dobrze przygotowanym boisku. Mecz na pewno mógł się podobać, żałuję tylko, że nie odnieśliśmy zwycięstwa. W końcówce zabrakło nam konsekwencji i koncentracji, ale mądrzy ludzie mówią, że jak się nie da meczu wygrać, to trzeba go zremisować. Może trochę zawiniła ta potrójna zmiana, ale obiecałem chłopakom, że też im pozwolę sobie pograć na takiej murawie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]