Z Kuźbą i Białkiem na Wisłę

Jarosław Białek (fot. drożdżal)Już jutro o godzinie 18:00 zespół Górnika rozegra kolejny mecz pucharowy, będący jednocześnie ostatnim występem przed inauguracją rozgrywek ligowych. Rywalem zabrzan będzie krakowska Wisła.
- Do dyspozycji mam już właściwie wszystkich piłkarzy poza Iwajło Stoimenowem. Bułgar ciągle nie może wyleczyć prawej nogi, cały czas go boli. Nie wiem, jak będzie z Dawidem Bartosem. Okazało się, że z obozu w Turcji "przemycił" kamień, który miał wbity w stopę. Niezbędna okazała się drobna interwencja chirurga - opowiada trener, Zdzisław Podedworny. - Na pewno kibicom pokaże się Marcin Kuźba, chociaż nie wiem, czy przez całe 90 minut. Zagra też Jarosław Białek, oczywiście w masce chroniącej złamany nos. Generalnie, nie będzie to jednak jeszcze skład optymalny, ale Wisła też zapowiada eksperymenty. Dopiero w niedzielę, gdy spotkamy się z tą samą drużyną w lidze, obie strony zaprezentują się w najsilniejszym zestawieniu - zapowiada szkoleniowiec Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]