Dudek martwi się o Górnika

- Od wytypowania mistrza Polski, dużo łatwiej jest wskazać potencjalnych spadkowiczów. W tym sezonie bardzo ciężko będzie się utrzymać Wiśle Płock. Odkąd w jej składzie nie ma motoru napędowego - Ireneusza Jelenia, wiedzie im się słabo - pisze Jerzy Dudek na swojej stronie internetowej. 
- Także takie kluby, jak: Odra, Widzew, Pogoń, Górnik Zabrze, czy Górnik Łęczna będą toczyć ciężkie boje o pozostanie lidze. W dolnej części tabeli zapowiada się pasjonująca walka, która do ostatniego meczu będzie trzymać kibiców w wielkim napięciu.
- Będę trzymał kciuki za Odrę Wodzisław (gra w niej mój brat - Darek) oraz za Górnika Zabrze. Jest to klub, któremu kibicowałem, gdy byłem młody. Pamiętam, jak tata przynosił z kopalni karnety na Górnika, czy wszelkiego rodzaju gadżety i pamiątki. Kopalnia mocno wspierała wtedy zespół. Górnik Zabrze w latach 80-tych, w czasach swojej świetności, zyskał sobie wielką popularność.
- Widać to do dziś. Gdy prezes obniżył ceny biletów, to kibice z radością, tłumnie przyszli na trybuny. Może ze względu na złote lata 80-te? Może tylko po to by powspominać? Ale przyszli. Wielką szkodą byłoby gdyby Górnik spadł z pierwszej ligi.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]