Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Krzysztof Chrobak (trener Górnika Łęczna): - Niewątpliwie jestem bardzo zadowolony ze zdobyczy punktowej na wyjeździe, było nam to strasznie potrzebne szczególnie w sferze psychiki. Cieszy mnie również gra zespołu, były momenty gdzie graliśmy dobrze.  Mieliśmy grać piłkę kombinacyjną, mieliśmy unikać sytuacji kiedy Górnik Zabrze będzie miał stałe fragmenty, szczególnie rzuty rożne i rzuty wolne z boku, bo wiedzieliśmy, że tutaj tkwi siła zabrzan, mają oni olbrzymią przewagę wzrostową. Sprawdziło się to, bo zdobyli oni dwie bramki po stałych fragmentach. Bardzo cieszy mnie to, że gdy przegrywaliśmy kolejny mecz, potrafiliśmy wyjść z tej sytuacji zdobywając dwie bramki, za to chciałbym podziękować zespołowi.

Marek Motyka (trener Górnika Zabrze): - Muszę powiedzieć, że nie takiego wyniku się spodziewaliśmy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że drużyna z Łęcznej, która przegrała ostatnio dwa mecze, będzie chciała za wszelką cenę tutaj nie przegrać. Nasz plan to wygrana za wszelką cenę. No cóż, pierwsza połowa kompletnie nieudana, przeciwnik strzelił bramkę, w końcówce uratowaliśmy remis. Praktycznie do przerwy wypracowaliśmy tylko jeden rzut rożny i jeden wolny. Strzału na bramkę nie oddaliśmy żadnego, ta połowa była nieudana. Zdecydowana przewaga pomocników Łęcznej. W przerwie musieliśmy wyciągnąć z tego kilka wniosków, trochę podpowiedzieć, częściowo się to udało, wyszliśmy na prowadzenie 2:1, ale zabrakło chyba trochę szczęścia. Również pechowa interwencja bramkarza, a później przepiękny strzał z ostrego kąta, który wyprowadził łęcznian na prowadzenie. Niestety, ciężko było wypracować czystą pozycję przynajmniej do wyrównania. Drużyna Łęcznej bardzo mądrze się broniła, wychodziła z kontratakami, próbowaliśmy, czy to bokiem, czy środkiem atakować. Niestety, przegraliśmy arcyważny mecz, jednak musimy to przełknąć i skupić się na następnym meczu. Gratuluję oczywiście trenerowi Chrobakowi bardzo dobrej postawy zespołu.

źródło: własne / HaniaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]