Andraszak: Nie jesteśmy najsłabsi w lidze

- Przed meczem z Legią nigdy nie trzeba nikogo motywować. Włożyliśmy w ten mecz maksimum wysiłku i ambicji i udało się. Wygraliśmy ten mecz i mam nadzieję, że w prasie nie będą już powtarzać, że Górnik to najsłabsza drużyna w lidze, a takie wypowiedzi można było przeczytać. Przed nami kolejny trudny mecz z rywalem zza miedzy, Odrą Wodzisław. Jesteśmy w podobnym miejscu w tabeli, a taka bezpośrednia walka zawsze zapowiada się pasjonująco - mówił strzelec zwycięskiego dla Górnika gola w meczu, Rafał Andraszak.

- Legia to wielokrotny mistrz Polski zresztą podobnie jak my. Mimo, że było to dość dawno temu to otoczka wokół tego spotkania pozostała. Dziś udało nam się zagrać dobry mecz. Być może Legia trochę nas zlekceważyła, może podeszła ociupinkę za lekko do tego spotkania. - stwierdził Andraszak.

źródło: legia.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]