Forum
 

Wiśniewski: Trzeba "ogolić" starych kumpli

Jacek WiśniewskiTo będzie dla niego ciężki mecz. Mieszka blisko stadionu Górnika, tam rozpoczynała się jego ligowa kariera. I jak tu "dokopać" swoim byłym kolegom?
Jacek Wiśniewski (33 l.), pomocnik Cracovii, nie ma jednak najmniejszych wątpliwości: "Pasy" muszą zdobyć trzy punkty. 

- Trzeba zapomnieć o wpadce z ŁKS-em - mówi słynący z twardego charakteru "Wiśnia". - Wygrana jest nam bardzo potrzebna. Do Górnika mam wprawdzie ogromny sentyment, szacuneczek należy się kibicom z Zabrza, ale wyjścia nie ma. Trzeba "ogolić" starych kumpli. Choć teraz jest ich już tam coraz mniej. Radler, Prasnal, Bukalski i Gierczak - Jacek wylicza znajomych z czasów wspólnej gry w Górniku. - Pozostali to nowi ludzie.

W ostatnim meczu u siebie, wygranym dość niespodziewanie 2:1 z liderem, GKS Bełchatów, Jacek popisał się efektowną główką, po której Piotr Lech musiał wyciągać piłkę z siatki.

- Jak mi teraz tak wystawią, to ta głowa znowu coś "ustrzeli" - żartuje. - Mam taki łeb, że jak by piłka się nie odbiła, to zawsze leci do siatki.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online