Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. Hania)Trener Górnika, Marek Motyka: "Zagraliśmy dziś z konieczności młodym składem. Szkoda, że nie udało się w pierwszej połowie podwyższyć wyniku. Gole straciliśmy znów po głupich błędach w obronie. Groclin był piłkarsko lepszy. Moi zawodnicy zrobili wszystko, co mogli, ale to nie wystarczyło do wygranej. Nie dajemy kibicom powodów do hołubienia nas, jednak takie okrzyki jakie dziś było słychać, specjalnie nie mobilizują. Nie rozważam możliwości dymisji. Jestem z drużyną na dobre i złe".

Trener Groclinu, Maciej Skorża: "Cieszy mnie wynik. Przed czekającym nas finałem PP na pewno wygrana nas podbuduje. Na temat stylu i jakości naszej gry porozmawiam z zawodnikami. Mecz obfitował w sytuacje podbramkowe. Mógł strzelić gola na 2:0 Górnik, mogliśmy my strzelić więcej bramek".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online