Z ŁKS-em i Lechem za 5 złotych!

Poniżej prezentujemy treść Komunikatu Zarządu Górnika Zabrze Sportowej Spółki Akcyjnej, dotyczącego obniżenia cen biletów na dwa najbliższe mecze ligowe w Zabrzu z ŁKS-em Łódź oraz z Lechem Poznań. 

KOMUNIKAT ZARZĄDU GÓRNIK ZABRZE S.S.A.

Zarząd Górnik Zabrze Sportowa Spółka Akcyjna informuje, że po konsultacjach Prezesa Zarządu Ryszarda Szustera oraz Dyrektora ds. Marketingu Krzysztofa Maja z przedstawicielami Stowarzyszenia Klub Sympatyków Górnika Zabrze podjęto decyzję o obniżeniu cen biletów wejściowych na dwa najbliższe mecze ligowe: z ŁKS-em Łódź (09.05.2007) oraz z Lechem Poznań (12.05.2007) do kwoty 5 złotych.

Równocześnie informujemy, że cena biletów na Trybunę Główną nie uległa zmianie.

Zarząd Górnik Zabrze S.S.A. pragnie również zaapelować do kibiców i sympatyków Górnika o wsparcie i gorący doping podczas najbliższych meczów. Wierni fani naszego klubu od wielu sezonów dowodzą, iż są dwunastym zawodnikiem zespołu, co wielokrotnie podkreślają trenerzy i zawodnicy drużyn goszczących na stadionie im. Ernesta Pola. Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie podczas spotkań z ŁKS-em Łódź i Lechem Poznań. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się nam przezwyciężyć sportową złą passę, a żywiołowy i sportowy doping tysięcy kibiców poprowadzi drużynę do zwycięstwa.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]