Wzmocnienie Górnika i stajni Szustera

Piotr Malinowski, napastnik trzecioligowego Rakowa Częstochowa, od nowego sezonu dołączy do zespołu Górnika Zabrze. Czy będzie wzmocnieniem drużyny, to się dopiero okaże, ale na pewno zysk z jego transferu ma obrotny prezes-menedżer Ryszard Szuster, który reprezentuje piłkarza. 
Malinowskiego wypatrzył właśnie szef Górnika. Prezes Szuster nie miał problemów, żeby przekonać piłkarza do występów w zabrzańskim klubie, choć zimą starało się o niego kilka pierwszoligowych klubów. - Pan Szuster jest moim menedżerem. Przekonał mnie, że najlepszym rozwiązaniem będzie gra w Zabrzu - zdradza Faktowi Malinowski, który może występować zarówno w pomocy, jak i w ataku.
Dla zawodnika, który jest jednym z najlepszych graczy trzecioligowego Rakowa, szansa na grę w Zabrzu to duży awans sportowy. - Bardzo się cieszę z przejścia do Górnika, bo to wielki klub. Chciałbym jednak zrobić coś jeszcze dla Rakowa, bo jestem mocno związany z Częstochową. Wspaniale byłoby pożegnać się awansem do drugiej ligi. Oczywiście na bieżąco obserwuję już także wyniki Górnika i trzymam za chłopaków kciuki - dodaje Malinowski.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online