Kuźba w Schalke

Piłkarzy Górnika czekają teraz dwa mecze na własnym boisku. Już jutro zabrzanie zagrają z ŁKS Łódź (godz. 19), a w sobotę z Lechem Poznań (18).
- Nie zagra w tych spotkaniach Marcin Kuźba, któremu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego. Piłkarz, który długo leczył się w Szczecinie, wyjechał już do Gelsenkirchen, gdzie przejdzie kompleksowe badania u lekarza Schalke. Nie można bowiem wykluczyć, że wszystkie jego urazy wynikają z problemów związanych z kręgosłupem - stwierdził dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.

Do zespołu Marka Motyki powraca pauzujący ostatnio za kartki Rafał Andraszak, treningi wznawia Tomasz Prasnal, natomiast dziś wyjaśni się, czy pod uwagę przy ustalaniu składu będzie brany Artur Prokop.

- To kolejne niezwykle ważne dla nas spotkania. Ciągle nie wiemy, ile drużyn będzie zagrożonych spadkiem czy grą w barażach. Chcemy się utrzymać i to jest nasz główny cel, a punkty zdobyte w tym tygodniu bardzo by nas do niego przybliżyły - kończy Hetmański.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]