Giesa na treningu Górnika

Adam Giesa ponownie uczestniczy w treningach drużyny z Roosevelta. Piłkarz ten zimą trafił do Górnika z Rozwoju Katowice, jeszcze w grudniu grając jeden mecz w barwach zabrzan. Z Wisłą Kraków w Pucharze Ekstraklasy – pisze Sport. 

Po rozpoczęciu styczniowego okresu przygotowawczego nie brał jednak udziału z treningach. Szybko doznał kontuzji, Górnik chciał odstąpić od transferu, uznając, że piłkarz w chwili podpisania kontraktu nie był w pełni sił. Problem w tym, że odpowiednia prowizja wpłynęła na konto menedżera zawodnika, Tomasza Kaczmarczyka, a pierwsza rata transferowa trafiła do Rozwoju Katowice.

W Zabrzu chciano nawet zwrotu tych sum. Tymczasem Giesa leczył się w Katowicach. Ostatecznie menedżer piłkarza spotkał się po meczu z ŁKS z Krzysztofem Hetmańskim, dyrektorem sportowym Górnika.

– Co ustaliliśmy? Na razie Adam trenuje z zespołem. Został dokładnie przebadany, lekarze uznali, że w końcu jest zdrowy. To absolutnie najważniejsze. Oczywiście nikt nie wymaga, by szybko doszedł do optymalnej formy. W każdym razie będziemy tego zawodnika obserwować – twierdzi Hetmański. – Spłata rat transferowych wobec Rozwoju? Spotkamy się z działaczami z Katowic i będziemy rozmawiać – kończy Hetmański.

Tomasz Kaczmarczyk dodaje: - Myślę, że jeżeli ustne ustalenia co do Giesy przelejemy na papier, to będzie dobrze. Najważniejsze, że w Zabrzu w końcu uznano kontrakt Giesy za ważny. Wcześniej tak nie było. Tomasz Balul? Cofnięto wobec niego karę. Latem prawdopodobnie wróci do Ruchu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]