Kibice Górnika będą mogli kartą bankową wesprzeć klub

Kibice Górnika Zabrze będą mogli wesprzeć swój klub używając kart kredytowych i bankomatowych Dominet Banku. Część prowizji z każdej transakcji trafi na konto Górnika. Podpisanie umowy w tej sprawie ogłoszono w piątek. 

Górnik jest 12. piłkarskim klubem współdziałającym z tym bankiem. "Zależy nam na współpracy ze znaczącymi markami i Górnik taką ma. Przyjechałem na ten stadion z sentymentem, bo pamiętam, kiedy prowadziłem tu jako trener zespół Motoru Lublin na początku lat 90. tych. Zremiswoalismy wtedy 2:2" - powiedział dyrektor departamentu sprzedaży banku, Grzegorz Bakalarczyk.

Działacze Górnika liczą na masowe zainteresowanie kibiców tą formą wspierania klubu. Sympatycy klubu "sprawdzili się" już w innej formie sponsoringu. W ciągu pierwszych dwóch tygodni sprzedaży piwa o nazwie "Górnik" kupili 126 tysięcy butelek.

Umowę zawarto na pięć lat. Nie ma w niej klauzuli określającej, w jakiej klasie rozgrywkowej musi grać drużyna. Przedstawiciele banku podkreślali jednak, że na obrót klubowymi kartami duży wpływ mają stosunki na linii zarząd - kibice. Kiedy powstają konflikty - od razu spada zainteresowanie transakcjami.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]