Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. arkowcy.pl)Marek Motyka (Górnik): - Chcę przeprosić kibiców, którzy licznie dziś przybyli, za naszą postawę, zawiedliśmy ich, totalnie się skompromitowaliśmy. Ostatnio tak jest, że jakby nie poustawiać zespołu, zwłaszcza w obronie, tracimy mnóstwo bramek. Teraz przy wygranej Wisły Płock, wtorkowy mecz z nimi odpowie czy będziemy mogli grać w przyszłym sezonie w ekstraklasie.

Wojciech Stawowy (Arka): - Cieszę się, że mój zespół zaczęła cieszyć gra w piłkę. Ten mecz obserwowałem ze spokojem, głównie ze względu na przyszły sezon i naszą w nim postawę. Zwłaszcza, że drużyna w całości pozostaje. Myślę też, że trener Motyka, który jest doświadczonym szkoleniowcem, potrafi tak poustawiać zespół, że Górnik pozostanie w lidze.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online