Zahorski w Górniku

Tomasz Zahorski (fot. leczna.pl) Tomasz Zahorski został kolejnym nabytkiem zabrzańskiego Górnika - poinformowała Oficjalna strona naszego klubu. Urodzony w Olsztynie napastnik parafował dziś czteroletni kontrakt z klubem, decydując się na zasilenie zespołu Górnika przed sezonem 2007/2008, mimo poważnego zainteresowania ze strony łódzkiego Widzewa.  

23-letni piłkarz, występujący w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu w barwach Górnika Łęczna, przeszedł do Zabrza z Groclinu Grodzisk Wielkopolski, na zasadzie transferu definitywnego.

- W Zabrzu tworzy się ciekawy klimat na wielką piłkę. Trener Wieczorek jest również osobą, która potrafi stworzyć dobry zespół. Myślę, że z każdym kolejnym meczem będę się coraz bardziej rozkręcał i spełnię oczekiwania moich nowych pracodawców, a przede wszystkim kibiców - tak skomentował swój angaż w Górniku perspektywiczny napastnik.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]