Górnik pojedzie na obóz na Słowację

21 czerwca zakończą urlopy piłkarze Górnika Zabrze. 2 lipca pojadą na 10. dniowy obóz przygotowawczy na Słowację.
- W miejscowości Zlate Moravce, leżącej nieopodal Banskiej Bystrzycy, nasi piłkarze będą mieli zapewnione bardzo dobre warunki mieszkaniowe i do treningów. Podczas zgrupowania planujemy rozegrać 4 mecze kontrolne z silnymi rywalami - powiedział dyrektor sportowy klubu Krzysztof Hetmański, który wrócił w raz z trenerem Ryszardem Wieczorkiem ze słowackiego rekonesansu.
Zabrzanie rozegrają też serię sparingów w kraju. Przed wyjazdem na obóz zmierzą się z czeską Karwiną, natomiast po powrocie ze Słowacji z Odrą Opole, Polonią Bytom i Energetykiem ROW Rybnik.
- Chcemy rozegrać te sparingi w miastach, w których mamy najwięcej kibiców, by fani Górnika mogli „u siebie” zobaczyć swoich ulubieńców. W związku z tym założeniem tuż przed inauguracją ligi zagramy w Rybniku - dodaje Hetmański. sparingi 

źródło: PAP / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]