Hetmański: Zahorski otwierał naszą listę życzeń

- Oczywiście, że jesteśmy zadowoleni ze sprowadzenia tego zdolnego napastnika - mówi o Tomaszu Zahorskim dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański. - Otwierał naszą listę życzeń, jeżeli chodzi o krajowych piłkarzy grających na tej pozycji - dodaje dyrektor. 
Na tym nie koniec zakupów napastników w Górniku. - Na pierwszy trening, czyli do 21 czerwca, powinien do nas dojechać Nigeryjczyk. W poprzednim sezonie został on wybrany najlepszym napastnikiem tamtejszej ligi. Ile kosztował Zahorski? To oczywiście tajemnica, mamy nadzieję, że zainwestowane pieniądze szybko zaczną się zwracać - mówi Hetmański, który zdradza, że przed wyjazdem Górnika na obóz można spodziewać się jeszcze kilku transferów.
- W tym być może jeszcze jednego-dwóch gotówkowych. Teraz naszym priorytetem jest wzmocnienie defensywy. Rozmowy trwają i są mocno zaawansowane. Mam nadzieję, że prasa nie będzie już pisała o Górniku, że nie potrafi sfinalizować żadnego transferu - kończy Hetmański.
Nie można wykluczyć, że wkrótce w Zabrzu pojawi się kolega Tomasza Zahorskiego z drużyny Łęcznej. Górnik jest tez zainteresowany sproawdzeniem Michała Łabędzkiego.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]