Banaś za drogi?

Adam Banaś, który był na liście życzeń Górnika Zabrze, prawdopodobnie nie trafi z Piasta na Roosevelta. Zawodnik ma nadal ważny kontrakt z drugoligowcem, a Górnika ponoć nieco odstraszyła cena podyktowana za Banasia. Piast chce za tego obrońcę około 600 tysięcy złotych. 
Przesądzony jest już przyjazd do Zabrza nigeryjskiego napastnika. Powinien być na pierwszym po wakacyjnej przerwie, czwartkowym treningu. Górnik szuka piłkarzy z uznanymi już na rynku nazwiskami. Cały czas nie można wykluczyć, że na Roosevelta trafi ktoś z grupy: Konrad Gołoś, Mauro Cantoro, Mariusz Magiera, Maciej Mielcarz.
Górnik chce też sprowadzić grupę młodych piłkarzy z myślą o "Młodej Ekstraklasie". Oficjalnie klub zainteresowany jest trójką zawodników Gwarka Zabrze. Ambroziakiem, Feruga i Furczykiem. Z juniorów Górnika miałby przejść do zespołu seniorów Dawid Kriegier, który swego czasu trenował już z ligowcami. Problem w tym, że kilkoma z tych zawodników interesują się też niemieckie kluby, głównie Energie Cottbus.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]