Górnik kompletuje atak

Wiosną poprzedniego sezonu Górnik był jedynym klubem ekstraklasy, który zatrudniał wyłącznie polskich piłkarzy. Teraz to się zmieni, za kilka dni na Roosevelta pojawią się dwaj napastnicy z Nigerii, którzy ocierają się o reprezentację - pisze "Przegląd Sportowy". 

Prezes Ryszard Szuster nie chce jednak zdradzić personaliów obu graczy, by nie podkupiła ich konkurencja. - Zapewniam, że są to napastnicy wysokiej próby, którzy zostali już wstępnie wyselekcjonowani przez naszych ludzi. W Nigerii też mamy skautów, którzy oglądają rozgrywki ligowe - twierdzi Szuster, który po awansie na prezesowski fotel zawiesił swoją licencję menedżerską.

Szuster wciąż ma jednak kontakty w NIgerii i bardzo liczy na to, że wkrótce trafi na perełkę piłkarską. Być może będzie to drugi Emmanuel Olisadebe, którego właśnie prezes zabrzańskiego klubu ściągnął do Polski z Nigerii. Najpierw skierował przyszłego reprezentanta Polski do chorzowskiego Ruchu, ale jego ówczesny prezes, Krystian Rogala chciał poza plecami Szustera wykupić Olego z Jasper United za 50 tysięcy dolarów. Zdenerwowany menedżer wolał więc zrobić interes z właścicielem Polonii Warszawa, Januszem Romanowskim.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]