Bukalski trenerem ROW-u Rybnik?

Krzysztof Bukalski (fot. drożdżal)Pomocnik Górnika Zabrze, Krzysztof Bukalski jest kandydatem na stanowisko trenera ROW-u Rybnik. Bukalski jest już po pierwszych rozmowach z działaczami z Rybnika, kolejne rozmowy odbędą się jutro. Kontrkandydatami Bukalskiego na szkoleniowca czwartoligowca z Rybnika są: Piotr Mandrysz (obecnie trener Beskidu Skoczów) oraz Franciszek Krótki (obecnie jest pracownikiem klubu trenującym w ubiegłym sezonie rocznik 1988, który zajął w Śląskiej Lidze Juniorów wysokie 4. miejsce) i Paweł Kaszyca (dotychczasowy trener rybniczan). Decyzję klub z Rybnika chce podjąć do 2 lipca, bowiem na ten dzień zaplanowany jest pierwszy trening.
Pierwszym efektem współpracy Górnika Zabrze z ROW-em Rybnik będzie prawdopodobnie jednak wymiana zawodników. Górnik zainteresowany jest Marcinem Wodeckim (napastnik) i Pawłem Krzysztoporskim (obrońca). Prawdopodobnie obaj odejdą do Górnika albo na zasadzie wypożyczenia albo na zasadzie wymiany na innych graczy. Piłkarze ci mają szansę zasilić młodzieżową drużynę Górnika występującą w Młodej Ekstraklasie. W dodatku klub z Zabrza planuje w każdym meczu w Orange Ekstraklasie dawać szansę piłkarzom młodzieżowym sadzając ich co najmniej na ławce rezerwowych. Jest to więc bez wątpienia ogromna szansa dla Marcina i Pawła. Do Rybnika z Zabrza trafi prawdopodobnie dwóch, trzech piłkarzy Górnika, którzy wracają z wypożyczeń do innych klubów.

źródło: energetykrow.rybnik.pl / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]