Gołoś: Chciałbym zostać z Wiśle

Dzień przed wylotem Konrada Gołosia do Stanów Zjednoczonych na urlop, pojawiła się informacja, że pomocnika Wisły chciałby wypożyczyć Górnik Zabrze.
Dopiero po pierwszym treningu przed nowym sezonem nadarzyła się okazja by zapytać Gołosia o transferowe spekulacje wokół jego osoby. - Jest coś na rzeczy, ale nie chciałbym tego komentować. Jestem zawodnikiem Wisły i chciałbym w niej zostać - mówi "Goły". - Zobaczymy, co powie trener, co powiedzą w klubie. Myślę, że w najbliższych dniach powinno się coś wyjaśnić - dodaje zawodnik, którego na rok chciałby wypożyczyć klub z Zabrza.

Nie było jeszcze rozmów na temat przyszłości Gołosia w Wiśle, pomiędzy samym zainteresowanym, a trenerem Maciejem Skorżą: - Z trenerem Skorżą jeszcze osobiście nie rozmawiałem. Informacja o zainteresowaniu Górnika przyszła do mnie zaraz po tym jak się zakończył sezon - kończy Gołoś.

Z zawodnikiem za to zdążył już porozmawiać nowy trener Górnika Zabrze, Ryszard Wieczorek, któremu bardzo podoba się pomysł ściągnięcia wychowanka Pogoni Siedlce na Śląsk. Lecz jak powiedział Jacek Bednarz, wszyscy zdrowi piłkarze Wisły pojadą na zgrupowanie do Austrii. W związku z tym na decyzje odnośnie przyszłości Gołosia musimy trochę poczekać.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]