Radler bliżej Anderlechtu

Błażej Radler, przez wiele lat grający w zabrzańskim Górniku, ma już za sobą pierwszy mecz w barwach najlepszego belgijskiego klubu, Anderlechtu Bruksela. W sobotę mistrzowie Belgii grali towarzyskie spotkanie z klubem Knokke 11:0. Radler jako jedyny piłkarz w składzie Anderlechtu przebywał na boisku przez 82 minuty. Pozostali najwyżej 45 minut. - Błażej zaczął mecz na prawej obronie. W przerwie trener zmienił praktycznie cały skład poza nim. Błażej był w tej części gry sprawdzany na środku defensywy - opowiada Michel Thiry, który pilotuje przejście Radlera do Anderlechtu. Zawodnikowi tego lata skończył się kontrakt z Górnikiem, w tej chwili jest "wolnym" piłkarzem.
Do przerwy Anderlecht prowadził 5:0, w drugiej połowie połowa defensywy była polska. Miejsce Radlera na prawej stronie zajął bowiem Marcin Wasilewski. - Błażej praktycznie nie popełnił błędu, ale też rywal nie był specjalnie wymagający. Ważne, że trener po tygodniu treningów chciał go zobaczyć praktycznie w całym meczu. Teraz jedzie on z Anderlechtu na zgrupowanie do Szwajcarii i tam rozstrzygnie się jego ewentualny transfer. Anderlecht gra bowiem dwa bardzo trudne i wymagające mecze. Z Galatasaray, a potem Borussią Dortmund - dodaje Thiry.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online