Złe dobrego początki

Podczas pierwszego treningu na Roosevelta doznał niegroźnego urazu kostki. Po ledwie kilkunastu dniach Adam Orłowicz zerwał więzadła poboczne. 21-letniego obrońcę czeka półroczna przerwa w grze, a co gorsza w chwili odniesienia urazu nie był on formalnie zawodnikiem żadnego klubu. Kontrakt Orłowicza z Odrą Opole wygasł z końcem czerwca. – Szkoda chłopaka. Miał pecha Mogę obiecać, że nie zostawimy Adama. Ufam, że to złe dobrego początki – powiedział dyrektor Górnika, Krzysztof Hetmański.

Odra chce pół miliona?
Orłowicz na pierwszy rzut oka może bez przeszkód zmienić barwy klubowe. Problem w tym, że obejmują go ramy wiekowe, które nakazują Górnikowi wypłacenie Odrze ekwiwalentu za wyszkolenie. Ponoć opolski klub liczy nawet na pół miliona złotych! – Nie wiem skąd tak zawyżona suma, ale tyle na pewno nie zapłacimy. Ekwiwalent wyliczany jest na podstawie określonych przepisów. My oszacowaliśmy wartość Orłowicza na inną kwotę – oznajmił Krzysztof Hetmański. Wczoraj wieczorem doszło do spotkania zabrzańskich działaczy z prezesem Odry Opole, Guido Vreulsem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online