Górnik wyleczy Nowaka

Sebastian NowakNa Roosevelta ma szansę zaistnieć Sebastian Nowak. Prowadzone są rozmowy z Ruchem Chorzów na temat transferu 26-latka. - On chce zostać, a my jesteśmy zainteresowani jego usługami. Pozostała kwestia dogadania się z jego klubem - stwierdził Krzysztof Hetmański. 
Ruch nie chce potwierdzić, że prowadzone są rozmowy transferowe. - Na razie wydaliśmy zgodę na kilkudniowe testy Sebastiana. Na razie konkretów brak - zaznaczył dyrektor chorzowian, Krzysztof Ziętek. Innego zdania są na Roosevelta...
- Na razie pomiędzy oczekiwaniami chorzowian, a naszą ofertą jest duża rozbieżność - wyjaśnia Krzysztof Hetmański. Sam zawodnik czeka na porozumienie. - Chcę zmienić otoczenie. Nie jestem jednak w dobrym położeniu, bo jeszcze do grudnia mam kontrakt z Ruchem, a w dodatku nabawiłem się urazu na zgrupowaniu Górnika - westchnął Sebastian Nowak. Uszkodzenie ścięgien nie jest na szczęście groźną kontuzją. Do tygodnia rosły bramkarz ma wrócić do treningów z pełnym obciążeniem. - Czujemy się w obowiązku, aby wyleczyć Sebastiana. Dlatego na przestrzeni ostatnich dni korzystał z zabiegów w naszym klubie - podkreślił dyrektor Hetmański.
Nowak szybko wpasował się do nowego zespołu. - Na pewno pomogli mi w tym Sławek Jarczyk i Adam Giesa, których znałem już wcześniej. Transfer? Ja na pewno się dogadam. Sprawa jest w rękach działaczy oby klubów - dodał bramkarz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online