Prokop będzie grał w III lidze

Od soboty Artur Prokop zamiast z Górnikiem Zabrze przygotowuje się do sezonu w grającym w trzeciej lidze Kolejarzu Stróże. - Górnik zaproponował mi nowy kontrakt, ale znacznie odbiegał on od tego jaki miałem wcześniej. Nie zgodziłem się i otrzymałem miesięczne wypowiedzenie. Z dniem 1 sierpnia będę wolnym zawodnikiem - wyjaśnia. Na brak ofert nie narzekał. - Miałem ofertę na przykład ze Stali Stalowa Wola, ale na wybór Kolejarza wpłynęły chociażby względy rodzinne. Z Tarnowa do Stróż mam jedynie 60 km - mówi Prokop. - Stać mnie na grę w jeszcze wyższej lidze niż trzecia, ale na razie swoją przyszłość wiążę z Kolejarzem. Chcę pomóc drużynie w wywalczeniu awansu do drugiej ligi - dodaje.
Defensywny pomocnik lub obrońca kontraktu z klubem ze Stróż jeszcze nie podpisał, ale wszystkie szczegóły zostały ustalone. Formalności stanie się zadość, gdy upłynie termin jego wypowiedzenia w zabrzańskim Górniku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online