Ekstraklasa SA wyraziła zgodę na przełożenie meczu Wisła - Górnik

Ekstraklasa SA poinformowała w sobotę, że wyraziła zgodę na przełożenie meczu 1. kolejki pomiędzy Górnikiem Zabrze i Wisła Kraków. O przełożenie spotkania wnioskowała Wisła, która w tym samym czasie zaplanowała wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie weźmie udział w turnieju Chicago Trophy. Spotkanie z Górnikiem Zabrze prawdopodobnie rozegrane zostanie 15 sierpnia o godzinie 20:00.

Ekstraklasa SA w specjalnie wydanym oświadczeniu poinformowała również, że istnieje realne zagrożenie, że ustalona na dzień 27 lipca inauguracja rozgrywek Orange Ekstraklasy nie odbędzie w zaplanowanym terminie.

Jest to spowodowane przedłużającym się procesem licencyjnym, toczącym się przed organami Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącym klubów Ruch Chorzów oraz Polonia Bytom, oświadczeniem Bronisława Tomaszewskiego, członka Prezydium Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim dotyczącym możliwości wstrzymania wykonalności orzeczenia dyscyplinarnego PZPN w sprawie dotyczącej degradacji klubu Górnik Łęczna, jak również zapowiedzianymi na najbliższy czwartek decyzjami Wydziału Dyscypliny w sprawie Zagłębia Sosnowiec.

źródło: Ekstraklasa SARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online