Czy Gołoś trafi do Górnika?

Nadal nie ma porozumienia pomiędzy zabrzańskimi działaczami a menedżerem Konrada Gołosia, Cezarym Kucharskim. Piłkarz ma zostać wypożyczony na Roosevelta na rok, temat powinien się rozstrzygnąć dziś. 
- My z Górnikiem jesteśmy dogadani - zapewnia Jacek Bednarz, dyrektor krakowskiej Wisły, która niebawem odlatuje na turniej do USA.
Wątpliwe, aby doszło do sfinalizowania transferu Sebastiana Nowaka z Ruchu Chorzów, a więc zabrzanie szukają innego bramkarza. Sobotni mecz kontrolny w Rybniku z wysokości trybun oglądał Jarosław Tkocz, znany z gry w GKS Katowice, a ostatnio zarabiający na chleb za wschodnią granicą. - Jarek po prostu mieszka w Rybniku. Nie rozmawiałem z nim - oznajmił trener Ryszard Wieczorek. - Nie ma tematu - dodaje Krzysztof Hetmański.
Dziś - najdalej jutro - wyjaśni się pomysł ściągnięcia prawego obrońcy zza oceanu. Piłkarz byłby alternatywą dla nadal sprawdzanego Marcina Nowaka.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]