Prokop zostaje w Zabrzu

Artur Prokop (fot. drożdżal)Działacze Górnika Zabrze nie wyrazili zgody na udział Artura Prokopa w zgrupowaniu Kolejarza Stróże, które odbywa się w Białej Podlaskiej. Zawodnik ten powrócił do Zabrza, gdzie uczestniczy w zajęciach. 

Prokop domaga się od klubu z Zabrza wypłaty zaległości finansowych, które są spore. Decyzja działaczy Górnika - zdaniem naszych informatorów - ma spowodować zmuszenie Prokopa do zawarcia ugody z klubem. Wczoraj skontaktowaliśmy się z piłkarzem.

Artur Prokop zapewnił nas, że z dniem 1 sierpnia będzie wolnym zawodnikiem i... wróci do Kolejarza. Podobnego zdania są w klubie ze Stróż. - Artur Prokop trenował z nami przez kilka dni, po czym został zmuszony do wyjazdu do Zabrza. Wiem, że prowadzi rozmowy z działaczami Górnika. Liczymy na to, że piłkarz wróci do nas. Taką złożył nam deklarację - mówi Marian Kogut, kierownik drużyny.

źródło: Gazeta KrakowskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online