Forum
 

Sebastian Nowak od stycznia będzie piłkarzem Górnika

Jest przesądzone, że Sebastian Nowak, bramkarz Ruchu, do grudnia związany z chorzowskim klubem, w styczniu będzie już zawodnikiem Górnika. Nowak formalnie może już za kilka dni podpisać umowę z zabrzanami. Chyba, że wcześniej dojdą do porozumienia kluby. - Ruch chce więcej, niż my oferujemy, ale jeszcze rozmawiamy. Może sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach. W ostateczności poczekamy - twierdzi dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.
Jeden Nowak będzie, drugi jest, choć nie wiadomo jak długo będzie trenował z Górnikiem Marcin Nowak. - Chcemy go jeszcze sprawdzić w kolejnej grze, z silniejszym przeciwnikiem - mówi Hetmański.
- To, że nie mam jeszcze podpisanej umowy, mi nie przeszkadza. Mam nadzieję, że na sobotniej prezentacji będę już oficjalnie zawodnikiem Górnika. W Zabrzu powstaje drużyna z ambitnymi celami. Dla mnie najważniejsze jest to, by grać w podstawowej jedenastce - twierdzi Marcin Nowak.

źródło: Sport / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online