Przedsprzedaż biletów na mecz z Legią

Górnik Zabrze SSA informuje, że przed meczem 2. kolejki Orange Ekstraklasy, Górnik Zabrze - Legia Warszawa uruchomiona zostanie przedsprzedaż biletów.
Począwszy od poniedziałku, bilety będzie można nabywać w stadionowym "Sklepie Kibica" w godzinach 10:00 - 18:00. Warunkiem koniecznym jest posiadanie dowodu tożsamości z numerem identyfikacyjnym PESEL.

Apelujemy o skorzystanie z tej formy kupna biletu, aby uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu.

W "Sklepie Kibica" można także nabywać karnety na rundę wiosenną, pierwszy numer Magazynu "Górnik", plakaty drużyny w dużym formacie oraz gadżety klubowe. Serdecznie zapraszamy!

Uwaga. Mecz z Legią jest spotkaniem podwyższonego ryzyka i zgodnie z nowelizacją ustawy o imprezach masowych przy zakupie wymagane jest podanie numeru PESEL oraz imienia i nazwiska posiadacza biletu (tak samo jak przy karnetach).

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online