Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (fot. lech.poznan.pl)Ryszard Wieczorek (trener Górnika): "Zagraliśmy lepszy mecz niż z Legią, ale wynik ten sam czyli bardzo niekorzystny. Spotkanie miało dwa oblicza, początek był nerwowy z naszej strony, ale potem uspokoiliśmy i zaczęliśmy całkiem dobrze grać. I w momencie gdy byliśmy stroną przeważającą, straciliśmy bramkę po błędzie najbardziej doświadczonego zawodnika. Nie musiał uciekać się do faulu tak blisko od bramki. Na szczęście stracona bramka nie załamała nas. Zdobyliśmy kontaktowego gola, było jeszcze sporo czasu i mieliśmy dwie zmiany w zanadrzu. Niestety, Lech pogrążył nas tym co najlepiej potrafi - szybkimi kontrami."

Franciszek Smuda (trener Lecha): "Mecz mógł się podobać, toczony był w dobrym tempie. Górnik zagrał o 50 procent lepiej niż w meczu z Legią. Wiedzieliśmy, że po porażce, będą szukali punktów na wyjeździe. Dobrze, że ten worek z bramki rozwiązał się po przerwie, ale wolałbym, żebyśmy zdobywali gole już w pierwszej połowie. A dziś mieliśmy ku temu okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy."

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]