Wieczorek: Nie boimy się najlepszych

Trzy przegrane mecze i zaledwie jedna strzelona bramka to zatrważający bilans Górnika Zabrze. To najgorszy początek ligi w historii klubu. Tymczasem trener Ryszard Wieczorek nie wpada jednak w panikę, mimo że przed sezonem zabrzanie przymierzani byli nawet do medalowego miejsca – pisze Przegląd Sportowy. 

» Uważa się pan za człowieka silnej wiary, którą stara się zarazić piłkarzy. Po tak fatalnym starcie, tej wiary w pańskich podopiecznych raczej ubywa niż przybywa.

Ryszard Wieczorek: - Dlaczego? W Krakowie było widać, że jeszcze jest jej bardzo dużo. Po porażkach z Legią i Lechem może było jej mniej, ale spotkanie z Wisłą pokazało, że nie boimy się najlepszych. Ale nic nam nie przybyło, nadal jesteśmy bez punktów. Jest za to złość sportowa. Proszę zauważyć, że rywale, z którymi przegraliśmy, czyli Wisła, Legia i Lech to w tej chwili trzy najlepsze zespoły w ekstraklasie. I główni kandydaci do mistrzostwa Polski.

» Nie za często ocenia pan sędziów, jednak po meczu w Krakowie ma pan z pewnością komentarz do pracy Włodzimierza Milczarka.

- Był bardzo słaby, zaś karny dla Wisły to ogromne nieporozumienie. Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego po tej wpadce arbiter mylił się w obie strony. Jeden błąd naprawiał kolejnym błędem. Na pewno bardzo nam zaszkodził.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online