Piłkarze Górnika o meczu z Jagiellonią

Mariusz Pawelec (obrońca Górnika): - Weszliśmy w ten mecz jakoś śpiąco, na szczęście z każdą minutą nasza gra była coraz lepsza. My mieliśmy swoje sytuacje, Jagiellonia swoje. Przy stanie 1:1 popełniłem błąd, nastrzeliłem pomocnika Jagiellonii i ich napastnik wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem. Na szczęście Boris [red. Pesković] obronił, za co musze mu podziękować i postawić dobry obiad i może jeszcze coś do obiadu. Cieszymy się z remisu, chociaż była duża szansa na trzy punkty. Teraz przed nami trzy mecze u siebie i musimy zacząć wygrywać, bo gramy z drużynami, które są w naszym zasięgu.

Tomasz Hajto (obrońca Górnika): - Jagiellonia grała bardzo ambitnie, jednak grała tylko długą piłką i byli nastawieni na kontrę. W drugiej połowie mieliśmy przewagę, stwarzaliśmy naprawdę dużo sytuacji i jeśli zaczniemy te sytuacje wykorzystywać, to będziemy wygrywać. Sądziłem, że z Białegostoku wyjedziemy z kompletem punktów, cel był blisko jednak tak się nie stało. Piłkarsko w drugiej połowie Jagiellonię przewyższaliśmy, utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, stwarzaliśmy dogodne sytuacje. Jesteśmy jednak w przebudowie, mamy przed soba trzy mecze u siebie i musimy zacząć piąć się w tabeli.

źródło: jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]