Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Cracovii Stefan Majewski: "Dla obu drużyn to był bardzo ważny mecz. Powiedziałem zawodnikom, że jesteśmy w dobrej formie i Górnik nas nie pokona. Pokonać możemy się sami. I niestety tak się stało. Bramka, którą straciliśmy to nie zasługa Górnika tylko nasza. Nie mam pretensji do Cabaja. Ta piłka po prostu nie powinna się tam znaleźć. Nie stworzyliśmy może wielu sytuacji, ale czasem wystarczy jedna - tylko trzeba ją wykorzystać. Gdybyśmy jednak objęli prowadzenie, mogło być różnie".

Trener Górnika Ryszard Wieczorek: "W pierwszej połowie widać było w poczynaniach moich piłkarzy ogromną nerwowość. Brakowało płynności, nasze akcje były rwane, a dobrze ustawiona Cracovia skutecznie nam przeszkadzała. Po zdobyciu gola - kuriozalnego co prawda, ale to się zdarza - to napięcie zeszło z moich piłkarzy. I w końcówce mogliśmy w efekcie strzelić kolejne bramki".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]