Katarzyna Fornalik: Wypatrzył mnie w kościele

Gdzie Katarzyna Fornalik, żona trenera Górnika Zabrze, wpadła w oko panu Waldemarowi? W kościele. Do ołtarza mieli więc od razu bardzo blisko.
- Grałem w kościelnym zespole muzycznym - wspomina pani Kasia. - Moim instrumentem był flet poprzeczny. Gdy Waldek mnie zauważył, a potem zaprosił na kawę, chyba nie wiedział, co go czeka. A czekały go... wizyty w Filharmonii i na koncertach WOSPR. Ona grała na flecie, a on grał w piłkę w Ruchu Chorzów, sięgając po mistrzostwo Polski. Waldemar Fornalik polubił muzykę poważną, a Katarzyna Fornalik przekonała się do piłki.
- Od najmłodszych lat byłam w temacie, bo na podwórku grałam w piłkę z chłopakami stojąc w bramce - dodaje zgrabna, drobna, urocza blondynka. - Gdy chodziłam na mecze, w których grał Waldek, wiedziałam więc, o co w tym chodzi i dopóki był zawodnikiem, nie denerwowałam się. Był obrońcą, więc za dużo goli nie zdobył. Może dlatego utkwiła mi w pamięci jedna bramka, strzelona z daleka, chyba Pogoni Szczecin.
Teraz pani Kasia denerwuje się o wiele bardziej, oglądając mecze drużyny prowadzonej przez męża. A tyski dom stara się razem z synami 15-letnim Kubą i 10-letnim Pawłem zamienić w oazę spokoju, w której można odpocząć od piłkarskich stresów. Na spotkanie z Polonią bała się nawet przyjść twierdząc, że może przynieść pecha. Ale w końcu dała się przekonać i po spotkaniu mogła się razem z mężem cieszyć z sukcesu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]