Zgodnie z tradycją?

Tak zdecydowanym faworytem meczu z Pogonią nie byli zabrzanie dawno. W Górniku też się nie przelewa, jednak biorąc pod uwagę skład personalny i sytuację finansową, różnica jest mimo wszystko ogromna. - Jesteśmy faworytem i interesują nas tylko trzy punkty. Może być 1-0, nieważne po jakiej grze, ale chcemy wygrać - twierdzi Waldemar Fornalik, mający do dyspozycji praktycznie optymalny skład. W dniu meczu może tylko zapaść decyzja czy zagra Piotr Gierczak. - Ustawienie, którym graliśmy, sprawdziło się w Warszawie. Jest już zdrowy Rafał Kaczmarczyk, a teraz to my będziemy atakowali. Wyniki z Groclinem i Legią to fundament. Teraz czas zacząć wygrywć.

Opiekunowi Pogoni, Jerzemu Wyrobkowi, bynajmniej nie jest do śmiechu, bo drużyna ma na koncie same porażki. Mimo to szkoleniowiec portowców szuka optymistycznych pierwiastków:

- Spadł śnieg, i może w tych warunkach uda nam się strzelić pierwszego gola tej wiosny. Oczywiście nie jesteśmy faworytem potyczki z Górnikiem, a nasze szanse dodatkowo maleją z powodu czwartej żółtej kartki Admira Adżema oraz kontuzji Radosława Bilińskiego, którzy w mojej drużynie należą do najbardziej rutynowanych piłkarzy. Być może jednak młodzi zawodnicy wykrzeszą z siebie tyle sił i ambicji, by stawić zabrzanom twardy opór.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]