Wypowiedź trenera Górnika po meczu z Wisłą Kraków

Ryszard Wieczorek (fot. drożdżal)- Gdy jest okazja, to jeden i drugi zespół szuka rozwiązań w wystawieniu dublerów. Tak było i dzisiaj. Dublerów, którzy mają dobijać się do pierwszego składu - mówił po wygranym w Krakowie meczu trener Górnika Ryszard Wieczorek. 

- Na pewno są to zawodnicy szerokiej kadry, trenujący z tymi, którzy na codzień występują w podstawowej jedenastce. Wielu zawodników zaprezentowało się u mnie poprawnie. Pukają do pierwszego zespołu, to bardzo dobrze, bo mam jakiś przegląd.

- Gdy do tego dodamy zwycięstwo na Wiśle, wiele składnych akcji w drugiej części meczu, to można być zadowolonym. Wygraliśmy mecz i to cieszy, bo przy budowie zespołu każdy kolejny mecz bez straty gola, bez względu na skład osobowy, umacnia w tym, że kierunek pracy ma sens. Poza tym na Wiśle na codzień się nie wygrywa, bez względu na skład osobowy - to musi cieszyć.

Tuż przed zakończeniem meczu trenera Wieczorka wysłał na trybuny arbiter. - Trzeba się spytać sędziego dlaczego mnie wyrzucił. Nagle w 90 minucie zażyczył sobie, żebym usiadł na ławkę. Na pewno go nie obraziłem, bo nie mam takiego zwyczaju. Kolejny mecz, gdzie sędzia chciał być najważniejszy. Ja przeżywam każdy mecz, bez względu na to z kim się gra i w jakim składzie. Jak są jakieś błędy, to próbuję delikatnie zwrócić na nie uwagę. Posiedziałem na trybunach i nic się nie stało. Ruszkul był faulowany, bez względu na to czy w polu karnym czy nie. Zwróciłem uwagę sędziemu, że powinien sędziować tak jak do tej pory, czyli dobrze - wyjaśnił trener Górnika.

źródło: wislakrakow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]