Pierwszy test talentów

Dziś o 14:00 wyselekcjonowana grupa młodzieży kandydującej do gry w Górniku zagra sparing z Lechem Zielona Góra. Wczoraj popołudniu do Zielonej Góry dotarli Marek Koźmiński, Waldemar Fornalik, Władysław Łach i Jerzy Machnik. Zajęcia z drużyną w Zabrzu prowadzą w tej sytuacji Marek Piotrowicz i Michał Probierz.
Zabrzanie zamieszkali w hotelu "Leśnym", żeby mieć jak najbliżej do płyty piłkarskiej ze sztuczną trawą na terenie MOSiR-u. A właśnie na słynnej już w piłkarskiej Polsce sztucznej trawie Górnik zamierza trenować i rozgrywać mecze kontrolne. - Prawdopodobnie zabrzanie zaproszą na nasze boisko także inną drużynę, by rozegrać kolejny sparing. My jako zarząd Lecha spotkamy się z właścicielem Górnika Markiem Koźmińskim w sprawie podpisania umowy pomiędzy naszymi klubami. Nie wykluczam także, że przy okazji właśnie tej wizyty umowa może zostać już oficjalnie zawarta - powiedział prezes zarządu Lecha Jan Zelek, który jest także dyrektorem zielonogórskiego MOSiR-u.

źródło: Sport/Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]